O Firmie

Zajmujemy się produkcją zapachów samochodowych od 1992 roku. Oferujemy odświeżacze powietrza, które są równocześnie reklamą w formie zawieszek zapachowych. Jako producent gwarantujemy, że zapachy samochodowe z logo są naprawdę atrakcyjną formą promocji.

Choinki zapachowe, zapachy reklamowe dobrze będą kreowały wizerunek Twojej firmy. W końcu węch to jeden z ważniejszych zmysłów – człowiek potrafi rozpoznać i zapamiętać nawet bilion zapachów. Tego typu reklama z pewnością zwiększy sprzedaż Twoich produktów. Zapachy samochodowe z nadrukiem możesz wykorzystać również dla informacji o nowych produktach lub usługach, które wprowadzasz na rynek.

Przez wiele lat wykonywaliśmy doświadczenia, żeby opracować technologię, która zagwarantuje wysoką jakość. Za pomocą specjalistycznych materiałów użytych do produkcji, zapewniamy odpowiednią trwałość naszych wyrobów. Zapach samochodowy z nadrukiem będzie reklamą, która posłuży Ci przez długi czas.

Jako producentowi zawieszek zapachowych, możesz zlecić nam określony kształt i wybraną szatę graficzną odświeżacza powietrza. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Zapachy samochodowe reklamowe to stosunkowo nieduży koszt kampanii reklamowej, a duży zasięg i skuteczność przedsięwzięcia.

Jako producent zapachów samochodowych dołożymy wszelkich starań, żeby zaspokoić Twoje wymagania co do jakości i ceny naszych produktów.

Zapraszamy do współpracy.

PPH Excell
43-430 Skoczów, ul. Górny Bór 27
tel./fax 0 – prefix – 33 853 10 06