Zawieszki reklamowe

Reklamowe zawieszki zapachowe

Długopisy, kubki, smycze – czy nie masz już dosyć gadżetów reklamowych, które można znaleźć w każdej firmie? Co powiesz na pójście krok dalej – połączenie przyjemnego z pożytecznym i praktycznym, a przede wszystkim oryginalnym? W naszej firmie produkujemy wyjątkowe samochodowe zawieszki zapachowe, które charakteryzują się trwałymi i pięknymi aromatami, pozwalającymi dopasować je do upodobań Klienta. Co więcej – wykonujemy na nich nadruki, które przykuwają uwagę i w nienachalny sposób przypominają użytkownikowi o Twoim istnieniu podczas codziennych podróży autem.

Producent reklamowych zawieszek zapachowych, które przywołują najlepsze wspomnienia

Jako producent zawieszek zapachowych oferujemy odświeżacze o następujących nutach: green tea, new car, black class, adventure, ever so fresh, bergamot, vanilla. Ponadto na Twoje specjalne życzenie możemy stworzyć kilkadziesiąt nowych zapachów. Dzięki nim możesz zrobić dobre wrażenie na swoich Klientach i zainteresować ich nowymi produktami. Wybierz nasze zapachy samochodowe z nadrukiem, a my umieścimy na nich nazwę, logo i inne dane Twojej firmy by była jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Zapach samochodowy z logo firmy dla Twoich kontrahentów

Badania potwierdzają, że reklamy działające na zmysł węchu, są niebywale skuteczne. To dzięki zapachowi zapamiętujemy i pozytywnie kojarzymy wiele miejsc i produktów. Zapach może nawet poprawić samopoczucie albo zwiększyć chęć do pozostania w danym miejscu. Co więcej, zawieszki zapachowe z logo firmy to niezwykle oryginalna i trwała reklama. Z pewnością sprawi dobre wrażenie na Twoich Klientach i ich zaciekawi, a przede wszystkim – będzie zawsze w zasięgu ich wzroku!

Czym charakteryzują się nasze zawieszki zapachowe?

Zawieszki zapachowe, których jesteśmy producentem, zadrukowane są w pełnym kolorze dwustronnie według projektu graficznego Klienta. Na życzenie możemy pomóc w przygotowaniu takiej koncepcji. Do dyspozycji mamy kilkadziesiąt kształtów zawieszek samochodowych, np. choinki (zakładka – wykrojniki). Zapachy do samochodu nasączane są od 2,2 do 2,6 g kompozycją aromatów. Gotowe produkty pakowane są w folię barierową gwarantującą utrzymanie trwałości przez rok do czasu rozpakowania.

Chcesz zamówić trwałe zawieszki zapachowe? Skontaktuj się z nami!

Termin wykonania zawieszek reklamowych wynosi od 10 do 21 dni – w zależności od zamawianej ilości oraz od dostarczonego projektu graficznego. Jeżeli nie masz pomysłu lub czasu na wykonanie własnej koncepcji – możesz zlecić nam realizację projektu od podstaw. Pozostałe warunki uzgadniamy z Klientem indywidualnie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zawieszkach zapachowych – serdecznie zapraszamy do kontaktu PPH “EXCELL” Skoczów, tel./fax: 0 – prefix – 33 8531 006, e-mail: zapach@excell.netus.pl

zobacz galerię – zawieszki reklamowe
zobacz galerię – wykrojniki